Rozwód Chrzanów

W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej prowadzę sprawy i reprezentuję klientów w sprawach o rozwód i separację.

Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji o rozwodzie jest trudne dla klienta. Spotkaniu z adwokatem często towarzyszą emocje, a podczas rozmowy poruszamy niewygodne tematy. Dlatego też, staram się aby podczas wizyty w prowadzonej przez mnie Kancelarii w Chrzanowie, klienci czuli się komfortowo, bowiem niezwykle ważne jest dla mnie zaufanie, którym obdarzają mnie klienci. Jako adwokata obowiązuje mnie również tajemnica adwokata.

Porada prawna dotycząca uzyskania rozwodu, czy to rozwodu z orzeczeniem o winie, czy też rozwodu bez orzekania o winie może mieć miejsce przed wystąpieniem z pozwem o rozwód lub już w czasie postępowania rozwodowego. Podczas pierwszego spotkania adwokat tłumaczy jakie są przesłanki orzeczenia rozwodu, w jakich przypadkach można starać się o alimenty oraz jak wygląda kwestia władzy rodzicielskiej po rozwodzie.

Podczas spotkania w Kancelarii w Chrzanowie, a także w czasie spotkania online, klient uzyskuje kompleksową informację o przebiegu postępowania rozwodowego, mediacji, zabezpieczeniu i orzeczeniu końcowym.

Chętnie odpowiadam na wszystkie zadane mi przez klienta pytania, a w razie potrzeby ponownie tłumaczę daną kwestię.

Adwokat jako pełnomocnik może pomóc zgromadzić klientowi dokumenty, w tym akty stanu cywilnego potrzebne do skutecznego złożenia pozwu o rozwód.

 

Adwokat Weronika Gawor-Pietrzak prowadzi Kancelarię Adwokacką w Chrzanowie przy ul. Garncarskiej 16/3 (budynek naprzeciwko Urzędu Skarbowego w Chrzanowie).

 

Jak przygotować się do spotkania z Adwokat? 

Do spotkania z adwokatem w zasadzie nie trzeba się przygotowywać. Wstępna porada prawda dotycząca rozwodu polega na rozmowie, podczas której omawiamy dostępne możliwości, natomiast na pierwsze spotkanie, które miałoby się odbyć dopiero po otrzymaniu odpisu pozwu o rozwód dobrze jest zabrać go ze sobą.

Podczas porady prawnej, adwokat przez zadawanie klientowi pytań stara się dowiedzieć, czy jak układało się pożycie małżeńskie stron i czy wystąpiły przesłanki rozkładu pożycia małżeńskiego.

W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej w Chrzanowie udzielam porad prawnych dotyczących uzyskania rozwodu (rozwód bez orzeczenia o winie, rozwód z orzeczeniem o winie), a także roszczeń mu towarzyszących (alimenty, pozbawienie władzy rodzicielskiej, ograniczenie władzy rodzicielskiej, piecza nad dzieckiem, kontakty z dzieckiem, czy wspólne mieszkanie stron).

 

W razie dalszych pytań proszę o kontakt telefoniczny lub za pomocą wiadomości e-mail w celu umówienia spotkania w Kancelarii. 

W ramach prowadzonej działalności, jako Adwokat zajmuję się prowadzeniem spraw zwłaszcza na terenie województwa małopolskiego (m. in. Chrzanów, Trzebinia, Oświęcim, Libiąż, Chełmek, Kraków) oraz śląskiego (m. in. Jaworzno, Sosnowiec, Mysłowice, czy Katowice). W razie potrzeby pomoc prawna może być przy tym świadczona na terenie całego kraju, a spotkanie odbyć się online.